Omni

Hakkımızda

OMNi, bilgi teknolojileri alanında projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri sunan, bir bilişim müteahhididir. 

OMNi, Yönetim Bilgi Sistemleri Danışmanlığı ve Bilişim Sistemleri Entegratörlüğü olmak üzere, iki temel iş birimi ile faaliyet göstermektedir.

Yönetim Bilgi Sistemleri alanında, Kurumsal Kaynak Planlaması, İş Akış Yönetimi, Doküman Yönetimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümlerinin uygulanması konusunda danışmanlık, yazılım geliştirme ve eğitim hizmetleri vermektedir. Microsoft yazılım ürünleri, sağladığımız çözümlerin temel bileşenleridir.

Sistem Entegratörlüğü kapsamında bilgisayar ağları, sunucular, internet erişimi, depolama ve güvenlik araçları ile ilgili altyapıların planlanması, kurulması ve yeniden yapılandırılması için anahtar teslimi projeler geliştirmekte; ve gerekli yazılım ve donanım bileşenlerinin tedarik, kurulum, eğitim hizmetleri ile 7x24 desteğini sağlamaktadır. Çözümlerimizde, öncelikli olarak Hewlett Packard’ın üst-uç ürün yelpazesi konumlandırılmaktadır.

OMNi, 1992’de kurulduğu günden bu yana, İş Ortaklarınca sertifikalandırılmış yetkinliği ve bağımsız derecelendirme kuruluşlarının değerlendirmesi ile, Türkiye’de bilişim sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almıştır.

OMNi, çalışanlarının mükemmele olan inancı ile, müşterilerine verdiği hizmetin kalitesi ve güvenilirliğini zaman içinde daha da artırmış, ve giderek artan teknik birikimi sayesinde, birçok başarılı bilişim projesine imza atmıştır.